Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

Wome Deluxe Hotel

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
:

1981 yılında inşaat ve lojistik alanlarındaki faaliyetleri ile iş hayatına başlayan ORTADOĞU HOLDİNG, 37 yıllık geçmişine; hem Türkiye çapında hem de global çapta ses getiren pek çok başarılı yatırım ve proje sığdırmıştır. Sağlık hizmetleri alanında liderlik rolünü üstlenerek “Memorial Hastanesi” projesi ile Türkiye’ de özel sektörün sağlık faaliyetlerindeki kalite çıtasını köklü olarak değiştirmiştir. Yenilenebilir enerji faaliyetlerine ise; “Çöp Gazından Enerji Üretimi Tesisleri” ile başlayarak “İstanbul Çöp Gazından Enerji Üretimi” projesi ile Avrupa’nın en büyük santralini, dünyada ise; en büyük ilk beş santralden birisini kurma başarısını göstermiştir.

Konut ve iş yeri inşaatında gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bugüne kadar önemli projelere imza atan ORTADOĞU HOLDİNG; 2015 yılında turizm sektöründe 150 milyon lira yatırım değeriyle Antalya Avsallar bölgesinde 120.000 m²’lik çam ormanı içinde aile dostu otel konseptiyle hizmet veren Wome Deluxe’ü hizmete açmıştır.

Bi’ başka mottosuyla doğa ve denizle iç içe bir tatil imkanı sunan Wome Deluxe; 10.000 m²’lik bir ormanın içerisinde yer alan Women bölümüyle kadınlara çam ağaçları altında özgürce güneşlenip yüzebilecekleri alanlar tasarlamıştır. Ailenizle bir arada yüzüp eğlenebileceğiniz karma havuzları ve plajı ile hizmet verirken erkek ve kadınlara ayrı alanlarıyla da aile değerleri ve mahremiyetinizi göz önünde bulundurmaktadır. Sektörünün en büyük lobi ve restaurantlarına sahip olan Wome Deluxe, zengin açık büfesi, standart odalarda bile aile odası ferahlığı sunan konforu ve aile odalarında çocuklara özel ayrılan alanları ile aile dostu otel konseptine sahip çıkmaktadır.

Wome Deluxe, sektörünün en büyük SPA merkezinde yine kadınlar ve erkeklere ayrı olarak tasarlanan kapalı havuz, Türk hamamı, tuz odası, buhar odası ve masaj odalarıyla tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz bir tatil imkanı sunmaktadır.

365 gün hizmet vererek, misafirlerine tatil keyfini dört mevsim yaşatmakta, şirket organizasyonları ve seminerlerin yanı sıra iskelede denizle iç içe, ormanın içindeki kır bahçesinde ya da özel salonlarında masalsı düğünlere ev sahipliği yapmaktadır.